Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji - Gdańsk Gdynia - Trójmiasto

 

SERWIS KLIMATYZATORÓW SPLIT ORAZ MULTISPLIT

Firma Enviklim prowadzi również serwis, naprawę oraz montaż klimatyzacji, w przypadku serwisu podejmujemy się kontroli urządzenia i na tej podstawie są wykonywane prace serwisowe/konserwacyjne.

Systemy klimatyzacji są skomplikowanymi urządzeniami, które ulegają awarii. Liczne podzespoły, czy zespoły elektroniczne, mechaniczne i medialne (np. substancje chłodzące) ulegają zużyciu, czy też zepsuciu, w związku z tym podejmujemy się ich serwisu lub naprawy. W przypadku jakiejkolwiek usterki należy wezwać ekipę do jej wyeliminowania, ponieważ zepsute układy mogą stwarzać zagrożenie dla życia człowieka.Serwis klimatyzacji - Gdańsk Gdynia - Trójmiasto

Oferujemy pełen serwis klimatyzacyjny, czyli:

  • sprawdzenie klimatyzacji w aucie
  • wymianę filtrów w głównej jednostce wentylacyjnej
  • sprawdzenie zabezpieczeń klimatyzacyjnych
  • badanie pracy klimatyzatora, a konkretnie osiąganych przez niego parametrów,
  • dezynfekcja i oczyszczanie klimatyzatorów split i multisplit
  • pomiary ciśnienia, czy stanu zapasów,
  • pomiary wydajności klimatyzatora i jego układu elektronicznego

 

Powtarzalność konserwacji lub czyszczenia systemów klimatyzacyjnych zależy od typu posiadanego klimatyzatora (split oraz multisplit), a także od rodzaju posiadanych systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Warto dodać, że musimy tutaj również wziąć pod uwagę podatność urządzenia klimatyzacyjnego na brud/zanieczyszczenia. Jeżeli przeprowadzamy regularnie serwis klimatyzacji to ilość awarii, czy problemów jest znacznie mniejsza niż w przypadku urządzeń, które nie miały wykonanego serwisu lub konserwacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie, a także zaufanie Klientów pozwala nam na wykonanie profesjonalnych usług w postaci serwisu, montażu oraz naprawy. Dokonujemy tych czynności w domach, restauracjach, sklepach, biurach, halach, laboratoriów i wielu innych. Usługi, które oferujemy są wykonywane z należytą starannością, ponieważ jako firma kierujemy się normami i restrykcjami od producenta.

 

SERWIS KLIMATYZACJI

Serwis klimatyzacji - Gdańsk Gdynia

Nowoczesne budynki w dzisiejszych czasach wykorzystują rozwiązania, które mają na celu oszczędność, dlatego energia z odzysku cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem. Wykorzystywane pompy ciepła nie generują strat w środowisku, czy zasobach ziemskich, ponieważ skupiają się na odzyskiwaniu energii, podczas ogrzewania powietrza lub wody. Oczywiście tego typu urządzenia również ulegają usterkom, dlatego oferujemy profesjonalny serwis pomp ciepła. Pompy ciepła to nic innego jak klimatyzatory, które posiadają funkcje ponownego wykorzystania, tak zwanej zielonej energii. Serwis klimatyzacji w tym wypadku jest wskazany co pewien okres, ponieważ unikniemy wtedy kosztów związanych z usługami związanymi z naprawą klimatyzacji. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to naprawa klimatyzacji, w tym wypadku pomp ciepła jest niezbędna, aby móc w dalszym ciągu wykorzystywać "darmową energię".

Firma ENVIKLIM podejmuje się usług takich jak:

  • serwis klimatyzacji, serwis wentylacji
  • naprawa klimatyzacji, naprawa wentylacji
  • montaż klimatyzacji, montaż wentylacji

 

 

i wielu innych usług, które można serwisować, naprawiać, czy montować w tej branży. Zdaj się na nas, zdaj sie na profesjonalizm ENVIKLIM.

Masz pytania? Umów się na spotkanie już dziś!

Enviklim

Ul. Lenartowicza 8A/B/12

80-704 Gdańsk

tel.: 669 024 077

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Copyright © KOWAL - www.NaturalnePozycjonowanie.pl

Please publish modules in offcanvas position.