Klimatyzacja

Klimatyzacja - Gdańsk Gdynia - Trójmiasto

Klimatyzacja - Gdańsk Gdynia Sopot - Trójmiasto

montaż i serwis klimatyzacji

 

montaż serwis klimatyzacji - Gdańsk Gdynia - Trójmiasto

W niniejszym artykule powiemy:

  1. Jakie doświadczenie i certyfikaty posiada nasza firma do wykonania usługi montażu bądź serwisu klimatyzacji?
  2. Jakie klimatyzatory Państwu oferujemy i dlaczego?
  3. Dlaczego klimatyzacja jest niezbędne, a w wielu przypadkach wręcz konieczna? Jak wygląda jej działanie i dlaczego jest tak korzystna dla ludzi czy zwierząt?

 

WPROWADZENIE

Klimatyzacja i kompleksowe usługi klimatyzacyjne: montaż i serwis klimatyzacji do zastosowań biznesowych i indywidualnych.

Posiadamy certyfikat Autoryzacyjny instalacji urządzeń i systemów klimatyzacyjnych, co oznacza, że klimatyzatory zamontowane przez nas nie tracą gwarancji. Nasza oferta jest również skierowana do użytku prywatnego przez Klientów indywidualnych, którzy cenią sobie wysoki poziom komfortu. Odpowiednia klimatyzacja i poprawne działanie urządzeń wpływają pozytywnie na ludzi oraz otoczenie. Warto dodać, że poprawnie zainstalowana klimatyzacja poprawia optymalne warunki mieszkańcom domu oraz zwierzakom.

Poprawna temperatura i świeżość powietrza wpływa na nasze zdrowie, dzięki czemu podczas wymiany powietrza mamy dostęp do czystego tlenu bez zanieczyszczeń. Przy użytkowaniu klimatyzacji warto pamiętać o tym, aby ją regularnie czyścić. Czyszczone urządzenia lepiej funkcjonują i nie ulegają awariom tak często jak te, których konserwacja nie była przeprowadzana. W związku z tym nasza firma podejmuje się konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych.

 

KLIMATYZACJA, WENTYLACJA I INNE USŁUGI

Nasza firma stawia na pomoc Klientom w zakresie doradztwa technologii i doboru odpowiedniego sprzętu do mieszkania. Po udzieleniu istotnych informacji wybieramy razem z Klientem urządzenie, które będzie pasować do domostwa, nie tylko ze względu na skuteczność, ale również i cenę. Nasi specjaliści wskażą, w którym miejscu klimatyzacja powinna być zainstalowana, dzięki czemu uzyskamy odpowiedź, które miejsce będzie wspierać najlepszą efektywność pracy urządzenia. Oferujemy urządzenia producentów takich jak: MHI, LG, SAMSUNG, GREE, TOSHIBA i MDV.

Służymy pomocą w doborze mocy oraz rodzaju urządzenia. Zapraszamy także do skorzystania z oferty naszych urządzeń, które charakteryzują się wysoką jakością, co gwarantuje wieloletnia działanie sprzętu.

wentylacja rekuperacja - Gdańsk Gdynia Sopot - Trójmiasto - montaż i serwis wentylacji  klimatyzacja - Gdańsk Gdynia Sopot - Trójmiasto - montaż i serwis klimatyzacji

W przypadku instalacji MultiSplit zapraszamy do kontaktu, na nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa i zaprojektuje instalacje wraz z dokumentacją.

 

Firma ENVIKLIM zajmuje się sprzedażą urządzeń takich jak pomniejsze klimatyzatory, klimatyzatory split oraz klimatyzatory multisplit. Do kategorii split zaliczamy: klimatyzatory kanałowe, kasetowe, ścienne i podłogowo-sufitowe. Kategoria multisplit jest rozwiązaniem, w którym do jednostki wewnętrznej jest przypisanych kilka jednostek zewnętrznych, dzięki czemu koszty utrzymania takich jednostek klimatyzacyjnych są niższe i niekiedy lepsze. Produkty, które oferujemy są przeznaczone dla użytku domowego, jak i również dla biznesu, czyli dla firm, biurowców, a także serwerowni i wielu innych.

Na nasze urządzenia klimatyzacyjne dajemy gwarancję, a także serwis pogwarancyjny na  klimatyzatory split  oraz klimatyzatory multisplit. W przypadku produktów renomowanych producentów oferujemy jakość i najnowszą technologię przy zachowanym designie i funkcjonalności.

 

RODZAJE KLIMATYZATORÓW SPLIT

klimatyzacja GdańskKlimatyzatory ścienne - tego typu urządzenia są najczęściej wykorzystywane w szkołach, biurach i domach, gdzie cieszą się efektywną i cichą pracą. Odpowiednia, zaawansowana technologia sprawia, że powietrze w domu jest miarowo rozprowadzane.

Klimatyzatory kasetowe - to urządzenia klimatyzacyjne, które są powszechnie używane w biurowcach, aczkolwiek znajdują swoje zastosowanie w niektórych domostwach. Urządzenia kasetowe są montowane w sufitach, dzięki czemu bezpośrednio zlewają się z otoczeniem, tym samym nie psując charakteru wnętrza danego pomieszczenia.

Klimatyzatory kanałowe - ten system klimatyzacyjny jest przeznaczony dla montażu w przestrzeni między stropem, a sufitem, gdzie urządzenie zostaje zainstalowane. Tego typu klimatyzacja posiada większą moc niż klimatyzatory kasetowe i klimatyzatory ścienne, dlatego są najczęściej instalowane w budynkach, które wymagają wysokiego komfortu pracy.

Klimatyzatory podłogowo-sufitowe - jak sama nazwa wskazuje są implementowane pod sufitem lub na podłodze. W przypadku tego typu urządzeń śmiało możemy powiedzieć, że te klimatyzatory osiągają lepszy nawiew niż, te zainstalowane na ścianie. Dodatkowo, klimatyzatory podłogowo-sufitowe nie powodują efektu przeciągu, czy odczucia panującego zimna.

 

KLIMATYZATORY MULTISPLIT

serwis klimatyzacji GdańskUrządzenia multisplit, jak wcześniej wspominano zostały stworzone, aby móc połączyć kilka jednostek wewnętrznych do wspólnego skraplacza. Dzięki takiej metodzie jesteśmy w stanie ochłodzić kilka pomieszczeń bez zakupu odpowiedniej aparatury. Decydując się na urządzenie multisplit, możemy obsłużyć kilka pomieszczeń, czy to w hotelu, firmie, a nawet domu.

Klimatyzatory multisplit są proste i łatwe w montażu, dzięki czemu ich obsługa jest równie intuicyjna i bezpieczna. W przypadku niektórych modeli możemy sterować klimatyzacją multisplit za pomocą smartphonów oraz komputera. Oczywiście do poprawnego sterowania za pomocą smartphona lub komputera wymagane jest Wi-Fi lub stałe łącze internetowe. Warto pamiętać, że jednostki wewnętrzne mogą być regulowane (sterowane) osobno.

Wyjątkowość klimatyzatorów multisplit objawia się w tym, że możemy połączyć różne rodzaje klimatyzatorów np. ścienne, kasetowe, podłogowo-sufitowe i połączyć je za pomocą jednostki zewnętrznej. Klimatyzator multisplit idealnie dostosuje wymagany chłód do oczekiwań postawionych przez Klienta.

 

SERWIS KLIMATYZATORÓW SPLIT ORAZ MULTISPLIT

Firma Enviklim prowadzi również serwis, naprawę oraz montaż klimatyzacji, w przypadku serwisu podejmujemy się kontroli urządzenia i na tej podstawie są wykonywane prace serwisowe/konserwacyjne.

Systemy klimatyzacji są skomplikowanymi urządzeniami, które ulegają awarii. Liczne podzespoły, czy zespoły elektroniczne, mechaniczne i medialne (np. substancje chłodzące) ulegają zużyciu, czy też zepsuciu, w związku z tym podejmujemy się ich serwisu lub naprawy. W przypadku jakiejkolwiek usterki należy wezwać ekipę do jej wyeliminowania, ponieważ zepsute układy mogą stwarzać zagrożenie dla życia człowieka.montaż klimatyzacji Gdańsk

Oferujemy pełen serwis klimatyzacyjny, czyli:

  • sprawdzenie klimatyzacji w aucie
  • wymianę filtrów w głównej jednostce wentylacyjnej
  • sprawdzenie zabezpieczeń klimatyzacyjnych
  • badanie pracy klimatyzatora, a konkretnie osiąganych przez niego parametrów,
  • dezynfekcja i oczyszczanie klimatyzatorów split i multisplit
  • pomiary ciśnienia, czy stanu zapasów,
  • pomiary wydajności klimatyzatora i jego układu elektronicznego

 

 

KLIMATYZACJA DLA DOMU

klimatyzacja Gdynia

Klimatyzatory RAC są przeznaczone dla Klientów indywidualnych, którzy stawiają na większa powierzchnię wymiany powietrza i efektywniejsze ogrzewanie. Klimatyzatory RAC posiadają większy wirnik, dzięki czemu manipulacją powietrzem pod względem ilościowym jest większa, co wpływa bezpośrednio na komfort. Lamele wbudowane w tego typu klimatyzatory wygłuszają prace wentylatora, co sprawia, że działanie tego typu urządzeń na ciche i przyjemne dla uszu.

Jakość powietrza w klimatyzatorach RAC jest głównym czynnikiem, dla którego Klienci decydują się na ich kupno, oczywiście pomijając wydajniejsze wydawanie czystego powietrza i jego ogrzewanie. W tego typu klimatyzatorach zainstalowano specjalne 3 filtry, który zatrzymują małe drobinki, kurz, czy wszelakiego typu małe, ciała obce. Systemy RAC są łatwe w obsłudze, dlatego z poziomu urządzenia centralnego możemy je monitorować. Oczywiście sterowniki możemy dostosować pod indywidualne preferencje.

Sprężarki dwu i jedno rotacyjne wpływają na większą efektywność pracy urządzenia. Stąd tego typu sprężaki są instalowane w mniejszych i średnich jednostkach, co sprawia, że idealnie nadają się domostw. Warto wspomnieć, że maszyny klimatyzacyjne nie szpecą, a często idealnie wtapiają się w charakter mieszkania.

serwis klimatyzacji Gdynia

 

Klimatyzacja MULTI SPLIT INVERTER

Klimatyzatory Multi Split pozwalają za pomocą pewnej, jednostki zewnętrznej na kontrolę kilku jednostek wewnętrznych(np. klimatyzatory ścienne, sufitowe etc.), które np. ochładzają lub ogrzewają dane pomieszczenia w domu. Przy opcji ochładzania możliwe jest ochłodzenie od -15 stopni do 46 stopni, natomiast w przypadku ogrzewania od -15 stopni do 21 stopni.

Klimatyzacja Multi Split jest łatwa w montażu, ze względu na lekkość i gabaryty wszelkich urządzeń od niej należących. Oczywiście w przypadku braku montażu nie gwarantujemy poprawności działania systemu multi-split. Nasza firma oferuje szeroko pojęte usługi związane z tą dziedziną, ponieważ jesteśmy profesjonalistami z branży.

 

KATALOGI

RAC

Katalogi MHI Multisplit

Katalog RAC MHI

Katalog FDE-VG

Katalog FDTC-V

Katalog SRF-ZMX

Katalog SRK-ZMP

Katalog SRK_ZSX

Katalog SRK-63-100ZR-S

Katalog SRR-ZM

Katalog ZS-S

 

KLIMATYZACJA DLA BIZNESU

montaż klimatyzacji GdyniaKlimatyzatory PAC (Packaged Air Conditioners) - są to urządzenia klimatyzacyjne, których parametry idealnie pasują dla biur, sklepów, sal, czy niektórych hal, w związku z czym klimatyzatory PAC są szczególnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach i firmach tego wymagających.

Do podstawowego asortymentu zaliczamy klimatyzatory: kanałowe, sufitowe i kasetonowe, które posiadają większą efektywność aniżeli klimatyzatory typu RAC. Urządzenia klimatyzacyjne zostały stworzone z myślą o designie przeznaczonym dla firm, stąd ich wygląd przypomina prawdziwą jednostkę, odpowiadającą za klimatyzację. Klimatyzatory PAC są znacznie lepsze jeżeli chodzi o dostosowanie sterowników pod preferencję Klienta, stąd za pomocą centralnego systemu klimatyzacji mamy większy wpływ na poszczególne parametry.

Odpowiednia konstrukcja i budowa jednostek klimatyzacyjnych pozwala na cichą i wydajną pracę urządzenia. Co ciekawe, urządzenie PAC posiada specjalny system chłodzenia dostępny przy temperaturze od -15 stopni do 43 stopni. W przypadku jednostek Multi-Split do jednostki zewnętrznej możemy podłączyć 4 jednostki wewnętrzne. Podstawowym zadaniem klimatyzatorów PAC jest ochładzanie i ogrzewanie powietrza w miejscach pracy, dzięki czemu komfort ludzi pracujących stoi na najwyższym poziomie.

klimatyzacja Trójmiasto

 

Klimatyzacja V-MULTI

Jak wcześniej wspomniano, do jednostki zewnętrznej można podłączyć cztery klimatyzatory. Klimatyzatory są najczęściej montowane w wielkich pomieszczeniach, ze względu na przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń. W przypadku kształtu pomieszczenia możemy jasno określić, w którym miejscu jednostka wewnętrzna będzie osiągała najlepsze parametry chłodzące lub nagrzewające. Jednostki klimatyzacyjne nie muszą być takie same pod względem charakteru miejsca zainstalowania, jak i również wydawanej efektywności.

Jednostki zewnętrzne można podzielić na 2 kategorie: jednostki jednofazowe oraz jednostki trójfazowe.

 

KATALOGI

Katalog KX6 2008 EN

Katalog KX6 2008 PL

Katalog PAC MHI 2015

Katalog PAC MHI 2017

Etykiety energetyczne

 

serwis klimatyzacji Trójmiasto

KLIMATYZACJA PRECYZYJNA

Firma ENVIKLIM oferuje usługi w dziedzinie klimatyzacji precyzyjnej najczęściej wykorzystywanej w firmach lub serwerowniach IT. Jednostki elektryczne, ze względu na swoją specyfikację potrzebują optymalnych rozwiązań chłodzących, które usprawnią prace i działanie jednostek elektronicznych. Oczywiście tego typu usługa nie jest jedynie wykorzystywana w tym dziale. Wiele banków i instytucji wykorzystuje je, aby móc poprawnie przechowywać aktywa zgromadzone przez dany podmiot.montaż klimatyzacji Trójmiasto

Warto wspomnieć, że w tego typu pomieszczeniach jest wymagany stały nadzór, stąd oferujemy systemy pomiarowe i zarządzające w danym pomieszczeniu, dzięki czemu administracja może być wykonana przez jednostkę jaką jest na przykład pracownik. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa dla branż przemysłowej, które wymagają klimatyzacji precyzyjnej. 

Klimatyzacja precyzyjna pozwala nam określić parametry związane z temperaturą z dokładnością do jednego stopnia i wilgotności z granicą błędu do dwóch procent. Oczywiście zanim zainstalujemy tego typu klimatyzacje dane pomieszczenie musi spełniać szereg wymogów, aby urządzenie mogło poprawnie diagnozować dobrać odpowiednią wartość jaką jest temperatura, czy wilgotność. 

Oprócz tego oferujemy serwis klimatyzacji, ponieważ każde urządzenie jest obarczone ryzykiem błędu, czy usterki, w związku z tym jako profesjonaliści jesteśmy w stanie wyeliminować błędy i naprawić problemy występujące w klimatyzacji. Unikanie serwisu, czy też przeglądu technicznego może wpłynąć na trwałe uszkodzenie urządzenia, dlatego jeżeli nie chcemy generować potężnych kosztów powinniśmy zdecydować się na serwis klimatyzacji.

klimatyzacja Gdańsk 2montaż serwis klimatyzacji - Gdańskserwis klimatyzacji - Gdańsk 2 

 

PRODUCENT KLIMA-VENETA

KLIMA VENETA to producent, z którym współpracujemy w ramach klimatyzacji precyzyjnej, uważamy że produkty tego producenta są najlepsze w branży, a wszystko, dzięki starannie zaprojektowanym urządzeniom, spełniającym szereg restrykcyjnych wymogów. Producent dba o to, aby produkty były jak najlepszej klasy, stąd dodatkowo przeprowadzane są dodatkowe badania mające na celu poprawę i rozbudowę dotychczasowych urządzeń. Produkty Klima Veneta można znaleźć w: dudynkach użytkowych, zakładach. salonach i wielu innych miejscach do do tego przeznaczonych.

Więcej informacji o producencie tutaj: KLIMA VENETA

Masz pytania? Umów się na spotkanie już dziś!

Enviklim

Ul. Lenartowicza 8A/B/12

80-704 Gdańsk

tel.: 669 024 077

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Copyright © KOWAL - www.NaturalnePozycjonowanie.pl

Please publish modules in offcanvas position.