Chłodnictwo

chłodnie Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Chłodnie, chłodnictwo - Gdańsk Gdynia - Trójmiasto

chłodnictwo Gdańsk Gdynia TrójmiastoFirma Enviklim zajmuje się usługami związanymi ze sprzedażą, montażem i serwisem chłodni spożywczych i nie tylko. Jako doświadczone firma doradzamy najlepszy produkt pod preferencje Klienta. Zapewniamy optymalną obsługę w ramach chłodni. Jako firma z doświadczeniem  jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konstrukcje, która ceną oraz swoją efektywnością zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług.

 

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE CHŁODZĄCE - KOMORY CHŁODNICZE

Technologia chłodząca umożliwia Klientom prywatnym lub firmom na przechowanie produktów spożywczych, których termin spożycia jest ograniczony w czasie. Chłodnie zapobiegają psuciu się, zmianom smaku, koloru i utracie walorów odżywczych produktów. Jako profesjonalna firma oferujemy wszystkie produkty producenta Danfoss, który jest pionierem w kwestiach technologii należących do chłodnictwa. Firma ENVIKLIM oferuje rozwiązania klimatyzacyjne i chłodnicze dla firm oraz domów, przy czym szczegółowa oferta zostanie dopasowana pod potrzeby Klienta. Sprzęt Danfoss jest ceniony i sprawdzony na całym świecie, gdzie doradzwo z naszej strony i dobre ceny to powody, dla których warto zastanowić się nad naszą ofertą.

chłodnictwo chłodnie GdańskZapewniamy sprzedaż produktów takich jak: komory chłodnicze, zamrażalnie, agregaty skraplające, detektory gazu, armatury freonowe, termostaty, aparatury, przetwornice częstotliwości, sprężarki, systemy monitoringu do chłodni i szeroką gamę automatyki do chłodni.

PRZEZNACZENIE CHŁODNI

Jakość chłodni powstała ze względu na potrzeby profesjonalnych wymagań Klientów prywatnych, serwisantów, czy firm, dlatego w oferowanym przez nas katalogu produktów Danfoss znajdziesz odpowiedni sprzęt chłodniczy, który w żaden sposób nie zawiedzie. W naszej firmie zakupią Państwo asortyment tego producenta, dlatego jako bonus oferujemy wsparcie techniczne i serwisowe, gdzie nawet po utracie gwarancji producenta, podejmiemy się serwisu pogwarancyjnego. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w metodach wykorzystujących chłodzenie warzyw oraz owoców.

Oprócz produktów oferujemy również wymianę podzespołów na inne, a także montaż, naprawę i serwis chłodni na terenie całego województwa.

 

PRODUCENT DANFOSS

Firma Danfoss to firma, która zaopatruje naszą firmę w technologię chłodni. Oprócz podstawowego asortymentu firma produkuje komponenty do chłodni jak cewki, regulatory, zawory, filtry, armatury, termostaty i wiele innych elementów.

Pełna oferta firmy DANFOSS: kliknij tutaj

Masz pytania? Umów się na spotkanie już dziś!

Enviklim

Ul. Lenartowicza 8A/B/12

80-704 Gdańsk

tel.: 669 024 077

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Copyright © KOWAL - www.NaturalnePozycjonowanie.pl

Please publish modules in offcanvas position.